SERDÜLŐ (U15) LEÁNY CSAPATUNK EREDMÉNYEI ÉS STATISZTIKÁI

Álló sor (balról): Sámuel Gergely (edző), Nagy Anna, Kutrik Dóra, Ugaros Luca, Szabó Réka, Ugaros Lili, Szabados Kinga, Tatár István (edző)

Ülő sor (balról): Gallyas Tünde, Nagy Réka, Moharos Veronika, Glavinics Anna, Hajdu Vanessza, Liu Vera, Józsa Evelin, Takács Dorina Hiányzik: Stelczer Virág

2017.04.22. Regionális Budapest Döntő

Zsíros Akadémia Kőbánya – Törekvés SE/B 111-48 (35-14,27-12,28-11,21-11)

GLAVINICS 24/9, NAGY R. 14, GALLYAS A. 11, MOHAROS 11, JÓZSA 10, KUTRIK 10, Stelczer 8, Hajdu 6, Szabó 6, Takács 5, Ugaros Luca 4, Ugaros Lili 2

Felkészülten érkeztünk a budapesti regionális döntőre. Nagyon eltökélten és határozottan kezdtük a mérkőzést. Glavinics Anna kiváló dobóformát mutatott. A fiatalabb játékosaink kezdenek tökéletesen illeszkedni a serdülő játékrendszerbe. Elégedettek voltunk a lefújást követően, és várhattuk a délutáni döntőt.

statisztika

Zsíros Akadémia Kőbánya – Százhalombatta KS 92-50 (19-12,20-15,16-12,37-11)

MOHAROS 23, KUTRIK 18, NAGY R. 15, Takács 9, Józsa 7, Gallyas 6, Szabó 6, Glavinics 4, Ugaros Lili 2, Stelczer 2

A döntő meccsbe egy kicsit belealudtunk. Szerencsére időben ébredtünk és a második félidőben már stabilan kosárlabdáztunk. Kutrik Dóri és Moharos Vera remekül kosárlabdázott. A tini csapatunk játékosai igazán meggyőző teljesítményt nyújtottak. Az elmúlt mérkőzések alapján mondhatjuk, hogy megérdemelten nyertük meg a fővárosi regionális döntőt.

Zsíros Akadémia Kőbánya – SBS Ostrava 39-73

Számunkra az egyik legnagyobb meglepetést a serdülő csapatunk hozta. Magabiztos, helyenként sziporkázó játékot nyújtva sikerült egy ezüstéremmel hazajönnünk. Gratulálunk Nektek Lányok!

2017.04.08. Regionális Bajnokság

Zsíros Akadémia Kőbánya – Százhalombatta KSE 114-51 (16-23, 42-6, 26-12, 30-10)

GLAVINICS 25/15, MOHAROS 23/3, NAGY R. 19, SZABÓ 14, SZABADOS 11, Gallyas A. 6, Stelczer 5, Józsa 4, Hajdu 4, Kutrik 3

Kicsit álmosan kezdtünk, és pontatlanul is. A második negyedben a letámadásunk maximálisan működött és felpörögtünk. A félidő után pedig szépen kezdett letisztulni a játékunk. Glavinics Anna dobóshow-jával kápráztatta a nézőket. Moharos Vera fantasztikusan törte fel ellenfelünk védelmét. Szabados Kinga nagyot küzdött a palánk alatt. Nagy Réka és Szabó Réka pedig kiválóan megértették egymást a 2-2-es játékokban. Összességében egy meggyőző teljesítményt nyújtottunk, de a pontosságon még javítanunk kell.

statisztika

Zsíros Akadémia Kőbánya – Kiss Lenke KS 112-35 (20-10, 39-6, 25-13, 28-6)

GALLYAS A. 23, KUTRIK 19, NAGY R. 17, STELCZER 10, Glavinics 9/3, Szabó R. 8, Szabados 8, Hajdu 6, Moharos 6, Józsa 4, Nagy A. 2

Határozott kezdés az első 10 percben. A második negyedben gyakorlatilag Nagy Réka és Gallyas Andi nem engedte át a félpályán a hazaiakat. Mindketten parádésan játszottak ezen a találkozón is. Kutrik Dóri szintén kiváló teljesítményt nyújtott egész hétvégén. Nem mellesleg csapatszinten szemet gyönyörködtető játékokat mutattunk. Csapatunk kapitánya Nagy Anna is sérüléséből visszatérve állt be az utolsó kosarunkat megszerezni, és ezzel feltéve a pontot a hétvégi produkciónkra. Gratulálunk Lányok.

statisztika

2017.03.18. Budapest Serdülő Bajnokság

Törekvés SE – Zsíros Akadémia Kőbánya 99-40 (37-1, 22-19, 18-8, 22-12)

NAGY R. 13, KUTRIK 10, Takács 4, Nagy Réka (S) 3, Józsa 3, Gallyas 2, Mihaleszkó 2, Benke 2, Katonás 1

A serdülő bajnokság felső házában újra találkozhattunk a Törekvés csapatával. Ellenfelünk gyakorlatilag az első negyedben elintézte a mérkőzést. A végkimenetel várható volt. Ízelítőt kaphattunk egy gyorsabb játékból. Még nem mindenki volt kész erre a tempóra, és nem feltétlenül tudtunk komolyabb ellenállást mutatni. Nagy Réka úgy tűnik készen áll ilyen volumenű találkozókra, és kifejezetten meggyőző teljesítményt nyújtott mellette Kutrik Dóri. Külön dicséret jár Katonás Kamillának is. Összességében azt mondhatjuk, szükségünk van ilyen meccsekre, mert jó éreznünk, hogy merre kell tartanunk ha fejlődni szeretnénk.

statisztika

2017.03.11 Regionális Bajnokság

Zsíros Akadémia Kőbánya – Radobasket 103-28 (28-11 , 21-5, 26-4, 28-8)

GLAVINICS 20/6, NAGY A. 19, MOHAROS 13, TAKÁCS 12, NAGY R. 11, Kutrik 9, Szabó 8, Hajdu 5, Ugaros Lili 4, Szabados 2

Határozott játék, és egymás kiszolgálása jellemezte a Radobasket elleni mérkőzésünket. Kicsit bővebben: Glavinics dobóparádé, Moharos intelligens játék, Nagy testvérek okos irányítása, Takács formajavulása és a többiek segítségével egy tiszta és mosolygós győzelem. Ügyesek voltatok.

statisztika

Zsíros Akadémia Kőbánya – KLKS 102-40 (20-11 , 30-11, 21-11, 31-7)

MOHAROS 23, GLAVINICS 21, NAGY A. 12, NAGY R. 10, SZABÓ 9, Szabados 8, HAJDU 7, Kutrik 7, Takács 3, Ugaros Lili 2

A második mérkőzésünk is hasonló képet hozott, mint az első. Moharos Vera és Glavinics Anna pontérzékenysége kiemelkedett a mezőnyből. Anna ráadásul komoly védőmunkát is mutatott. Nagyon tetszett, hogy a Nagy testvérek milyen összhangban és hidegvérrel irányítottak mindkét találkozón. Szinte tökéletesen kiegészítették egymást. Szabó Réka és Hajdu Vanessza sokkal bátrabban játszott. Szabados Kinga hozta a saját meggyőző teljesítményét. Örültünk, hogy a fiatalabb játékosaink is szépen beilleszkednek a játékban a nagyobbak rendszerébe, és megtalálják a helyüket. (Takács Dorina és Kutrik Dóri) A két meccs alapján kijelenthetjük, hogy könnyedén hoztuk a papírformát a hétvégén. Gratulálunk Lányok!

statisztika

2017.02.19. Országos Bajnokság

Zsíros Akadémia Kőbánya – Kiss Lenke KS 98-49 (31-11, 23-18, 23-12, 21-8)

MOHAROS 27, NAGY A. 24/3, NAGY R. 16, GLAVINICS 10/6, Szabados 4, Kutrik 4, Szabó R. 3, Józsa 2, Hajdu 2, Ugaros Luca 2

A letámadásunknak köszönhetően hamar megnyugtató előnyre tettünk szert. Moharos Vera és Nagy Anna megállíthatatlan volt. Nagyon meggyőző volt Nagy Réka és Glavinics Anna teljesítménye is. A támadásainkat kicsit pontosabban is befejezhetnénk, mert ebből hosszútávon még lesznek gondjaink. A védekezésünk kifejezetten tetszett. Ügyesen játszottunk.

statisztika

Zsíros Akadémia Kőbánya – Törekvés SE/B 105-51 (36-10, 25-15, 23-10, 21-16)

MOHAROS 18, NAGY A. 13, NAGY R. 12/3, JÓZSA 12, SZABADOS 11, Glavinics 8, Takács 7, Hajdu 7, Ugaros Lili 6, Szabó R. 5, Ugaros Luca 3, Kutrik 2

A második találkozónkon is remekül működött a védekezésünk. Jól meg is alapozta a támadó játékunkat. Moharos Vera és Nagy Anna ismét vezérként játszottak és ismét a legeredményesebbek voltak. Mindkét játékosunk kiváló teljesítményt nyújtott ezen a hétvégén. Külön örömmel tölt el, hogy a 2004-es tini kosarasiank is kezdenek beilleszkedni a csapatba. Nagy Réka itt is szervező- és befejező játékos egyben. Kutrik Dóri és Takács Dorina kezdi bontogatni a szárnyait. A belső pozíciókat remekül foglaltuk el. Különösen Szabados Kinga érzi ezt a mozgást a leginkább. A hétvégi teljesítményhez gratulálok a Csapatnak!

statisztika

2017. február 8. Budapesti Serdülő Bajnokság

MTK Budapest – Zsíros Akadémia Kőbánya 47-70 (15-14, 15-26, 13-12, 4-18)

MOHAROS 14, NAGY R. 14, TAKÁCS 10, Kutrik D. 8, Józsa 8, Szabó 6, Nagy A. 4, Glavinics 4, Hajdu 2

A támadójátékunk sajnos ismét eléggé kezdetleges és pontatlan volt. A védekezésünk kifejezetten tetszett. Moharos Vera és Nagy Réka teljesítménye stabilnak volt mondható. Jó játékkal rukkolt elő Takács Dorina, aki nagyon bátran kosárlabdázik az idősebbek között is. A hozzáállással és a játékainkkal nem volt igazán probléma. Csak a pontosságon javítani kell.

statisztika

2017. február 4. Budapesti Serdülő Bajnokság

Zsíros Akadémia Kőbánya – Törekvés SE 51-61 (10-11, 17-25, 18-12, 6-13)

GLAVINICS 16/9, MOHAROS 13, Józsa 6, Stelczer 4, Ugaros Luca 4, Szabó R. 4, Halmai 2, Nagy R. (S) 2

Harcos mérkőzésen jó teljesítményt nyújtottunk. Sajnos az utolsó játékrészben nem sikerült eredményesen támadnunk. Gratulálunk az Ellenfelünknek!

statisztika

2017. január 28-29. Országos Serdülő Selejtező, Nyíregyháza

Zsíros Akadémia Kőbánya – Nyíregyházi Kosársuli 58-64 (14-30, 11-9, 19-11, 14-14)

MOHAROS 14, NAGY R. 12, SZABADOS 12, GLAVINICS 11/3, Gallyas T. 6, Gallyas A. 2, Ugaros Luca 1

Hatalmas harcot hozott a második találkozónk. Sajnos az első negyedben olyan hátrányt halmoztunk fel, amit később nem tudtunk ledolgozni. Ismét előjöttek a pontatlanságaink a támadásban. Moharos Vera és Nagy Réka kiemelkedő teljesítményt tudott nyújtani. Szabados Kinga és Glavinics Anna is megtett mindent a győzelemért, de sajnos a végére elfogytunk kicsit erőben, és egyszer sem sikerült átvennünk a vezetést. Szomorúan vehettük tudomásul, hogy az első 10 perces kiesés gyakorlatilag a vereségünket jelentette.

statisztika

Zsíros Akadémia Kőbánya – MTK Budapest 55-66 (12-11, 19-12, 8-29, 16-14)

NAGY A. 14, Glavinics 7/6, Józsa 7, Moharos 7, Gallyas T. 7, Gallyas A. 4, Szabó 4, Ugaros Luca 2, Nagy R. 2, Szabados 1

A fővárosi rangadónk fergetegesen indult. Az első félidőt szinte hibátlan védekezéssel és türelmes támadásokkal fejeztük be. A második félidőben az Mtk játéka feljavult, és a mi játékunk pedig összeomlott. Képtelenek voltunk pontot dobni, és ebben a játékban kosarak nélkül nem lehet nyerni. Csak Nagy Anna játszott kiemelkedően a csapatunkból. Megérdemelten nyert az ellenfelünk. A 3 mérkőzés tanulságait le tudtuk vonni. Tudjuk, hogy hol tartunk, és azt is, hogy milyen tényezőkön kell majd javítani, hogy eredményesebbek legyünk. A küzdés és a lelkesedés dicséretre méltó volt.

statisztika

Zsíros Akadémia Kőbánya – Miskolci VSI 78-49 (15-15, 20-12, 22-11, 21-11)

SZABADOS K. 18, MOHAROS 16, GLAVINICS 13/3, Gallyas T. 7, Nagy R. 7, Józsa 6, Nagy A. 5, Szabó R. 4, Hajdu 2

Nehezen indultunk meg. Kicsit túlizgultuk a találkozó első felét, de a második félidőre szépen egyenesbe hoztuk a játékainkat, és stabilizáltuk a védekezésünket. Szabados Kinga szinte hibátlan mezőnyszázalékot produkált. Moharos Vera igazi húzóemberként játszott. Glavinics Anna szépen ráállt a távoli dobásokra. Gallyas Tündi remek labdaszerzéseivel és a védekezésével tűnt ki a mezőnyből. Nagy Réka itt is felvállalta a vezér szerepet. Összességében magabiztosan tudtunk nyerni az első mérkőzésen.

statisztika

2016. december 17. Budapesti Serdülő Bajnokság

Zsíros Akadémia Kőbánya – Újpest MT 63-29 (14-6, 22-2, 9-10, 18-11)

MIHALESZKÓ 14, STELCZER 11, HALMAI 10, Nagy (S) Réka 8, Kutrik 6, Nagy Réka 5, Józsa 5, Gallyas 2, Tóth 2

A csapatunk fele hulla fáradtan érkezett a mérkőzésre a tini országos kör után. Szerencsére a 2003-as játékosok végigvitték szinte nélkülük is a találkozót és könnyed győzelem lett a vége. Külön öröm volt számunkra Mihaleszkó Anna mutatott játéka, aki egyre bátrabban és pontosabban kezd játszani. A győzelmünk egy pillanatra sem forgott veszélyben. A 38 szerzett labda egy mérkőzésen kifejezetten jó eredmény.

statisztika

2016. december 10. - Országos Serdülő Bajnokság 4. forduló

Zsíros Akadémia Kőbánya – BEAC/A 47-56 (6-12, 10-18, 16-21, 15-5)

NAGY RÉKA 13, GALLYAS 10, Moharos 6, Nagy Anna 5, Szabó R. 4, Glavinics 3, Hajdu 2, Kutrik 2, Ugaros Luca 2

Megszeppenve és elképzelés nélkül játszottunk. Hiányzott a lelkesedés és a szenvedély belőlünk. Nem érdemeltünk győzelmet. Az eredmény nem tükrözi a két csapat közötti különbséget. Ellenfelünk simán túllépett rajtunk.

statisztika

Zsíros Akadémia Kőbánya – KSC Szekszárd 59-94 (12-27, 29-17, 5-27, 13-23)

NAGY RÉKA 20, KUTRIK 10, Szabados K. 6, Nagy Anna 6, Moharos 6, Gallyas T. 6, Gallyas A. 2, Ugaros Luca 2, Ugaros Lili 1

Mentálisan sokat fejlődtünk az első mérkőzéshez képest. A nagyszünetig tudtuk tartani az ellenfelünk tempóját. A második félidőben elfogytunk, és nem tudtunk közelebb kerülni a szekszárdi lányokhoz. Szépen küzdöttünk, de nem volt bennünk a győzelem lehetősége. Gratulálunk az Ellenfelünknek.

statisztika

2016.12.03. Budapesti Serdülő Bajnokság

Zsíros Akadémia Kőbánya – Vasas SC 70-63 (9-14, 27-18, 24-17, 10-14)

NAGY RÉKA 11, KUTRIK 11, TAKÁCS 10, Gallyas 7, Tóth 7, Benke 6, Halmai 6, Nagy (S) Réka 5, Stelczer 3, Józsa 2, Mihaleszkó 2

Egy igazi rangadót sikerült megnyernünk. Nagyon tetszett, hogy egyetlen percre sem adtuk meg magunkat, és az ellenfelünk vezetésénél sem adtuk fel, hanem visszajöttünk és sikerül fordítanunk is. Igazi csapatként küzdöttünk. A védekezésünk jól működött. Támadásban a Nagy-Kutrik-Takács tengelynek köszönhettük a pontjaink jelentős részét. Ki kell emelnem Gallyas Andi és Mihaleszkó Anna védő munkáját is. Dicséretre méltó volt mindenképpen. Gratulálok a győzelemhez. Erre büszkék lehetünk.

statisztika

2016.11.20. Budapesti Serdülő Bajnokság

BEAC KA – Zsíros Akadémia Kőbánya 31-85 (11-18, 6-25, 5-20, 9-22)

JÓZSA 24, STELCZER 16, NAGY RÉKA 10, Halmai 9, Kutrik 6, Gallyas 6, Benke 6, Takács 5, Tóth 2, Nagy (S) Réka 1,

A letámadásunknak köszönhetően végig mi irányítottuk a mérkőzést, és diktáltuk a tempót. Józsa Evelin és Stelczer Virág magára vállalta a vezér szerepet és ez számomra meggyőző volt. Halmai Tifi is kezdi felvenni a tempót és egyre többet ad bele a közösbe. A Csata elleni meccsünknek köszönhetően felgyorsultunk és határozottabbá váltunk. Ez csapódott le ezen az ütközeten.

statisztika

2016.11.15. Budapesti Serdülő Bajnokság

Zsíros Akadémia Kőbánya – Csata Pacik 42-93 (11-16, 8-11, 17-26, 6-40)

KUTRIK 13, NAGY RÉKA 10, Józsa 8, Gallyas A. 6, Stelczer 5

Valószínűleg a bajnokság legerősebb csapatát láttuk vendégül és játszhattunk velük. Becsületünkre legyen mondva, hogy ameddig lehetett, tartani próbáltuk a lépést a Csatás-lányokkal, de szép lassan elmentek mellettünk és a végére bedaráltak minket. A támadójátékunkon javítani kell, mert nem várhatjuk el azt, hogy mindig 1-2 játékosunk oldja meg a befejezéseket. Ez csapatjáték, és egy nehéz mérkőzésen mindenkinek hozzá kell tenni a maga kis részét, különben egy ilyen csapatot nem verhetünk meg. Számunkra nagyon hasznos volt a találkozó.

statisztika

2016. november 13. - Országos Serdülő Bajnokság 3. forduló

Soproni Darazsak/B – Zsíros Akadémia Kőbánya 27-122 (5-29, 7-32, 12-29, 3-32)

KUTRIK 24, GALLYAS T. 21/3, NAGY RÉKA 16, GLAVINICS 14, GALLYAS A. 11, Szabados K. 8, Szabó R. 8, Nagy Anna 8, Józsa 6, Ugaros Luca 4, Ugaros Lili 2

Könnyed győzelem a soproni második vonal ellen.

statisztika

KLKS – Zsíros Akadémia Kőbánya 31-115 (7-27, 8-31, 7-32, 9-25)

NAGY R. 18/3, GALLYAS T. 18, GLAVINICS 16/6, KUTRIK 14, NAGY A. 11, SZABADOS K. 10, SZABÓ R. 10, Ugaros Lili 6, Józsa 6, Gallyas A. 4, Ugaros Luca 2

Az ellenfelünk otthonában sikerült ezt a magabiztos győzelmet megszereznünk. A hétvégi teljesítményhez gratulálunk.

statisztika

2016.11.10. Budapesti Serdülő Bajnokság

Szent Pál Akadémia – Zsíros Akadémia Kőbánya 65-89 (19-17, 8-38, 21-19, 17-15)

JÓZSA 18, TAKÁCS 17, HALMAI 11, Stelczer 9, Tóth 8, Benke 7, Gallyas A. 6, Ugaros Lili 5, Nagy (S)Réka 4, Ugaros Luca 4

Hasznos mérkőzésre mehettünk a kőbányai „szomszédunkhoz”. A 2003-as játékosaink is bemutatkozhattak. Figyelmetlenül, és sok kapkodással kezdtük a találkozót. A második negyedünknek köszönhetően nem volt kérdéses a kerületi rangadó végkimenetele. A letámadás kifejezetten jól működött ebben a játékrészben. Sajnos a kapkodás második félidőben is megmaradt nekünk, de annak örültem, hogy végig mi diktáltuk a tempót. Józsa Evelin és Takács Dorina igazi vezér volt a meccsen.

statisztika

2016. október 29. - Országos Serdülő Bajnokság 2. forduló

Zsíros Akadémia Kőbánya – Törekvés SE 75-80 (22-22, 14-22, 14-23, 25-13)

MOHAROS 29, NAGY A. 11, Nagy R. 8, Glavinics 7/6, Gallyas 7, Szabados 6, Szabó 3, Hajdu 2, Kutrik 2

Remek helytállás. Az utolsó negyedben mínusz 17 pontról egyenlítettünk. A végjátékot sajnos elbuktuk. Moharos Vera parádés támadójátékot produkált. Sokat tanulhatunk ebből a mérkőzésből. Jó teljesítményt nyújtottunk.

statisztika

Zsíros Akadémia Kőbánya – Soproni Darazsak/A 40-90 (10-24, 12-22, 9-17, 9-27)

Nagy R. 9, Moharos 7, Glavinics 6/3, Szabados 6, Szabó 3, Gallyas 3, Nagy A. 2, Hajdu 2, Kutrik 2

Ízelítőt kaptunk a szűk elit játékából. Sajnos nem tudtuk még felvenni a versenyt a soproni lányokkal. Tapasztalatszerzésnek viszont kiváló lehetőség volt.

statisztika

2016. október 8. - Országos Serdülő Bajnokság 1. forduló

Zsíros Akadémia Kőbánya – Keresztúri KS 116-15 (33-9, 25-2, 22-2, 36-2)

MOHAROS 24, NAGY R. 22, GLAVINICS 13/3, SZABÓ R. 10, Takács 8, Ugaros Lili 8, Hajdu 8, Szabados 7, Nagy Anna 7, Ugaros Luca 4, Kutrik 3, Stelczer 2

A két csapat közti különbség hamar visszatükröződött a pályán. Bátor és határozott játékot mutattunk, és megérdemelten nyertük meg a találkozót.

statisztika

Zsíros Akadémia Kőbánya – BEAC/B 145-22 (42-10, 32-2, 33-8, 38-2)

MOHAROS 33, GLAVINICS 20/3, KUTRIK 17, NAGY R 13, SZABADOS K. 12, SZABÓ R. 12, NAGY ANNA 11, Ugaros Luca 8, Stelczer 6, Hajdu 5, Ugaros Lili 4, Takács 4,

Nem volt egyenlő erők küzdelme a második országos találkozónk sem. A lányok könnyedén vették ezt az akadályt is. A komolyabb megpróbáltatás még kicsit várat magára. Gratulálunk a hétvégi teljesítményhez!

statisztika

2016. szeptember 2-4. - Darázs Kupa nemzetközi torna, Budapest-Kőbánya

Zsíros Akadémia Kőbánya – MTK Budapest 80-74 (15-29, 26-15, 14-18, 25-12)

NAGY R. 17, ÓBERFRANK 15, TAKÁCS 12, KUTRIK 11, Gallyas 6, Nagy R. B. 5, Halmai 4, Tóth 2, Stelczer 2

Igazi parázs mérkőzés fantasztikus hangulattal. 3 klasszis teljesítményünk volt (Nagy Réka, Óberfrank Laura és Takács Dorina). A Csapatunk jelesre vizsgázott küzdésből és elszántságból. Megérdemelten vihettük haza a Darázs Kupát vasárnap délután. Az egész hétvégi teljesítményünkkel elégedettek lehetünk. Büszkék voltunk a serdülő csapatra!

statisztika

Zsíros Akadémia Kőbánya – Ostrava/A 74-55 (15-15, 14-21, 18-13, 27-6)

JÓZSA 17, KUTRIK 13, NAGY R. 12, GALLYAS 10, Stelczer 5, Halmai 5, Takács 4, Óberfrank 3, Nagy R. B. 2, Tóth 2, Tatár 1

Álmos kezdés után felvettük a meccs ritmusát, és gyakorlatilag felőröltük az ellenfelünket. Kutrik Dóra, Józsa Evelin és Nagy Réka klasszis teljesítményt nyújtott. Gallyas Andrea védekezése példaértékű lehet a későbbi mérkőzésekre is.

statisztika

Zsíros Akadémia Kőbánya – Ostrava/B 85-61 (16-18, 31-23, 18-13, 20-7)

GALLYAS A. 12, NAGY R. 12, ÓBERFRANK 10, JÓZSA 10, STELCZER 10, Halmai 9, Kutrik 9, Takács 9, Nagy R. B. 2, Tatár 2

Fantasztikus összhang. Nagyszerű küzdés és koncentrálás. Egy remek mérkőzésen bizonyította rátermettségét 1 évvel idősebbek ellen a serdülő csapatunk. Kiváló egyéni teljesítményeket láthattunk. Megérdemelten nyertünk.